• Header-Biologisch-producten-3.jpg

Květové hnojivo

BAC Květové hnojivo bylo speciálně vyvinuto k tomu, aby splňovalo všechny požadavky vašich rostlin v období květu. Pracujeme s velice cennými a snadno přijímatelnými organickými hnojivy.

Díky použití BAC Květového stimulátoru se vyživují a tím pádem zrychleně rozmnožují prospěšné mikroorganismy, které vašim rostlinám zajišťují přímý přísun potřebných prvků z BAC Květového hnojiva. Tyto prospěšné mikroorganismy se také zasluhují o zvýšenou tvorbu kyslíku a jeho vázání v zálivce.  

Díky vyváženému květovému hnojivu dostanou vaše rostliny, co opravdu potřebují. To vede k rychlejšímu a lepšímu vývoji během fáze květu. Zvláště nasazování pupenů a konečná tvorba květů budou výrazně větší. Použijete-li BAC Květové hnojivo s BAC Květovým stimulátorem, budou vaše rostliny odolnější vůči různým chorobám (mykózám, fusariovému vadnutí), škůdcům (třásněnkám, sviluškám) a případným chybám pěstitele v zajišťování mikroklimatu.

Díky použití BAC Květového stimulátoru a dodání BAC Plísní jsou i tyto užitečné mikroorganismy vysoce stimulovány. To vede k optimální rovnováze půdního života vašich rostlin. BAC Organické květové hnojivo je vyrobeno ze složek, které jsou schváleny organizací Soil Association. Díky svému vysokému obsahu stopových prvků a cukrů se toto hnojivo harmonicky doplňuje s půdními bakteriemi a mykorhizou od BAC.

Tento výrobek obsahuje Yuccah, přírodní prostředek k distribuci vlhkosti, který napomáhá lepšímu prosakování hnojiva do země. Yuccah také přispívá ke stabilnímu využití vody jak v záhonech či kokosových pěstebních rohožích, tak i v květináčích. Výsledkem je lepší chuť, vůně a kvalita vašeho konečného produktu. Toto Organické květové hnojivo je silně koncentrované!

Dostupné v balení 500 ml, 1 litr a 5 litrů.

Belgium Exemption EM620.K

Objednávejte v našem e-shopuVyhledat prodejní místo

Biologische bloeivoeding

  BAC SKAL Biocontrole  BAC - Control Uion - 4

Další výrobky

Další výrobky

Organické hnojivo se skládá z přírodních surovin (rostlinného nebo živočišného původu).

Prohlédnout výrobky
Růstové hnojivo

Růstové hnojivo

BAC Růstové hnojivo bylo speciálně vyvinuto k tomu, aby splňovalo všechny požadavky vašich rostlin během růstového cyklu.

Prohlédnout výrobek
PK Booster

PK Booster

BAC PK Booster dosáhl nejlepších výsledků již v Anglii při použití v zemědělství a zahradnictví.

Prohlédnout výrobek
Přípravky pro posílení rostlin

Přípravky pro posílení rostlin

Hledáte organické přípravky pro posílení rostlin? I v tomto případě Vám můžeme pomoci. Máme širokou škálu organických přípravků pro posílení rostlin.

Prohlédnout výrobky
Scroll to top