Close sidebar navigation

Výrobky > Organické výrobky > Květové hnojivo

Květové hnojivo

BAC Květové hnojivo bylo speciálně vyvinuto k tomu, aby splňovalo všechny požadavky vašich rostlin v období květu. Pracujeme s velice cennými a snadno přijímatelnými organickými hnojivy.

Díky použití BAC Květového stimulátoru se vyživují a tím pádem zrychleně rozmnožují prospěšné mikroorganismy, které vašim rostlinám zajišťují přímý přísun potřebných prvků z BAC Květového hnojiva. Tyto prospěšné mikroorganismy se také zasluhují o zvýšenou tvorbu kyslíku a jeho vázání v zálivce.  

Díky vyváženému květovému hnojivu dostanou vaše rostliny, co opravdu potřebují. To vede k rychlejšímu a lepšímu vývoji během fáze květu. Zvláště nasazování pupenů a konečná tvorba květů budou výrazně větší. Použijete-li BAC Květové hnojivo s BAC Květovým stimulátorem, budou vaše rostliny odolnější vůči různým chorobám (mykózám, fusariovému vadnutí), škůdcům (třásněnkám, sviluškám) a případným chybám pěstitele v zajišťování mikroklimatu.

Díky použití BAC Květového stimulátoru a dodání BAC Plísní jsou i tyto užitečné mikroorganismy vysoce stimulovány. To vede k optimální rovnováze půdního života vašich rostlin. BAC Organické květové hnojivo je vyrobeno ze složek, které jsou schváleny organizací Soil Association. Díky svému vysokému obsahu stopových prvků a cukrů se toto hnojivo harmonicky doplňuje s půdními bakteriemi a mykorhizou od BAC.

Tento výrobek obsahuje Yuccah, přírodní prostředek k distribuci vlhkosti, který napomáhá lepšímu prosakování hnojiva do země. Yuccah také přispívá ke stabilnímu využití vody jak v záhonech či kokosových pěstebních rohožích, tak i v květináčích. Výsledkem je lepší chuť, vůně a kvalita vašeho konečného produktu. Toto Organické květové hnojivo je silně koncentrované!

Dostupné v balení 500 ml, 1 litr a 5 litrů.

Objednávejte v našem e-shopuVyhledat prodejní místo

Biologische bloeivoeding

Další výrobky

Další výrobky

Organické hnojivo se skládá z přírodních surovin (rostlinného nebo živočišného původu).

Prohlédnout výrobky
Růstové hnojivo

Růstové hnojivo

BAC Růstové hnojivo bylo speciálně vyvinuto k tomu, aby splňovalo všechny požadavky vašich rostlin během růstového cyklu.

Prohlédnout výrobek
PK Booster

PK Booster

BAC PK Booster dosáhl nejlepších výsledků již v Anglii při použití v zemědělství a zahradnictví.

Prohlédnout výrobek
Přípravky pro posílení rostlin

Přípravky pro posílení rostlin

Hledáte organické přípravky pro posílení rostlin? I v tomto případě Vám můžeme pomoci. Máme širokou škálu organických přípravků pro posílení rostlin.

Prohlédnout výrobky

Sociální média

Sledujte nás pro nejnovější informace!

Kontaktovat

BG Products BV
Spectrumlaan 39
2665 NM  Bleiswijk
Nizozemsko

+31 (0)182 - 687 530
info@baconline.nl

Scroll to top