• Header-Biologisch-producten-3.jpg

PK Booster

BAC PK Booster dosáhl nejlepších výsledků již v Anglii při použití v zemědělství a zahradnictví. Tento organický PK Booster zajišťuje zvýšenou tvorbu cukrů ve vašich rostlinách. Jejich kvalita se tím výrazně vylepší.

Zároveň to pozitivně ovlivní jejich chuť a vůni. Vzhledem k tomu, že je BAC PK Booster přizpůsoben vašim rostlinám, nebude narušovat jejich rovnováhu. BAC PK Booster je vyroben ze složek, které jsou schváleny organizací Soil Association. Díky svému vysokému obsahu stopových prvků a cukrů se toto hnojivo harmonicky doplňuje s půdními bakteriemi a mykorhizou od BAC.

Tento výrobek obsahuje Yuccah, přírodní prostředek k distribuci vlhkosti, který napomáhá lepšímu prosakování hnojiva do země. Yuccah také přispívá ke stabilnímu využití vody jak v záhonech či kokosových pěstebních rohožích, tak i v květináčích. Cílem je maximální zvýšení jak chuti a vůně, tak i kvality. Tento Organický PK Booster je silně koncentrovaný!

Dostupné v balení 250 ml, 500 ml, 1 litr a 5 litrů.

Objednávejte v našem e-shopuVyhledat prodejní místo

Biologische PK booster

BAC SKAL Biocontrole  BAC - Control Uion - 4

Květové hnojivo

Květové hnojivo

BAC Květové hnojivo bylo speciálně vyvinuto k tomu, aby splňovalo všechny požadavky vašich rostlin v období květu.

Prohlédnout výrobek
Růstové hnojivo

Růstové hnojivo

BAC Růstové hnojivo bylo speciálně vyvinuto k tomu, aby splňovalo všechny požadavky vašich rostlin během růstového cyklu.

Prohlédnout výrobek
Další výrobky

Další výrobky

Organické hnojivo se skládá z přírodních surovin (rostlinného nebo živočišného původu).

Prohlédnout výrobky
Přípravky pro posílení rostlin

Přípravky pro posílení rostlin

Hledáte organické přípravky pro posílení rostlin? I v tomto případě Vám můžeme pomoci. Máme širokou škálu organických přípravků pro posílení rostlin.

Prohlédnout výrobky
Scroll to top