Close sidebar navigation

Výrobky > Organické výrobky > Růstové hnojivo

Růstové hnojivo

BAC Růstové hnojivo bylo speciálně vyvinuto k tomu, aby splňovalo všechny požadavky vašich rostlin během růstového cyklu. Pracujeme s velice cennými a snadno přijímatelnými organickými hnojivy.

Díky použití BAC Kořenového stimulátoru se vyživují a zrychleně tvoří mikroorganismy, které vašim rostlinám zajišťují přímý přísun potřebných prvků z BAC Růstového hnojiva. Ve fázi růstu potřebují vaše rostliny větší množství dusíku (N), fosforu (P), vápníku (Ca) a hořčíku (Mg). Díky vyváženému růstovému hnojivu dostanou vaše rostliny, co opravdu potřebují. To vede k rychlejšímu a lepšímu vývoji během fáze růstu.

Během fáze růstu se soustředíme na stimulaci růstu kořenů, tvorbu výhonků a celkové posílení vašich rostlin tak, aby byly silné a husté. Použijete-li BAC Růstové hnojivo s BAC Kořenovým stimulátorem, budou vaše rostliny odolnější vůči různým chorobám (mykózám, fusariovému vadnutí), škůdcům (třásněnkám, sviluškám) a případným chybám pěstitele v zajišťování mikroklimatu.

Díky použití BAC Kořenového stimulátoru a dodání BAC Plísní jsou i tyto užitečné mikroorganismy vysoce stimulovány. To vede k optimální rovnováze půdního života vašich rostlin. BAC Organické růstové hnojivo je vyrobeno ze složek, které jsou schváleny organizací Soil Association. Díky svému vysokému obsahu stopových prvků a cukrů se toto hnojivo harmonicky doplňuje s půdními bakteriemi a mykorhizou od BAC.

Tento výrobek obsahuje také Yuccah, přírodní prostředek k distribuci vlhkosti, který napomáhá lepšímu prosakování hnojiva do země. Yuccah také přispívá ke stabilnímu rozvádění zálivky jak v záhonech, tak i v květináčích. Toto Organické růstové hnojivo je velice silně koncentrované.

Dostupné v balení 500 ml, 1 litr a 5 litrů.

Objednávejte v našem e-shopuVyhledat prodejní místo

Biologische groeivoeding

Květové hnojivo

Květové hnojivo

BAC Květové hnojivo bylo speciálně vyvinuto k tomu, aby splňovalo všechny požadavky vašich rostlin v období květu.

Prohlédnout výrobek
Další výrobky

Další výrobky

Organické hnojivo se skládá z přírodních surovin (rostlinného nebo živočišného původu).

Prohlédnout výrobky
PK Booster

PK Booster

BAC PK Booster dosáhl nejlepších výsledků již v Anglii při použití v zemědělství a zahradnictví.

Prohlédnout výrobek
Přípravky pro posílení rostlin

Přípravky pro posílení rostlin

Hledáte organické přípravky pro posílení rostlin? I v tomto případě Vám můžeme pomoci. Máme širokou škálu organických přípravků pro posílení rostlin.

Prohlédnout výrobky

Sociální média

Sledujte nás pro nejnovější informace!

Kontaktovat

BG Products BV
Spectrumlaan 39
2665 NM  Bleiswijk
Nizozemsko

+31 (0)182 - 687 530
info@baconline.nl

Scroll to top