• Header-Biologisch-producten-3.jpg

Růstové hnojivo

BAC Růstové hnojivo bylo speciálně vyvinuto k tomu, aby splňovalo všechny požadavky vašich rostlin během růstového cyklu. Pracujeme s velice cennými a snadno přijímatelnými organickými hnojivy.

Díky použití BAC Kořenového stimulátoru se vyživují a zrychleně tvoří mikroorganismy, které vašim rostlinám zajišťují přímý přísun potřebných prvků z BAC Růstového hnojiva. Ve fázi růstu potřebují vaše rostliny větší množství dusíku (N), fosforu (P), vápníku (Ca) a hořčíku (Mg). Díky vyváženému růstovému hnojivu dostanou vaše rostliny, co opravdu potřebují. To vede k rychlejšímu a lepšímu vývoji během fáze růstu.

Během fáze růstu se soustředíme na stimulaci růstu kořenů, tvorbu výhonků a celkové posílení vašich rostlin tak, aby byly silné a husté. Použijete-li BAC Růstové hnojivo s BAC Kořenovým stimulátorem, budou vaše rostliny odolnější vůči různým chorobám (mykózám, fusariovému vadnutí), škůdcům (třásněnkám, sviluškám) a případným chybám pěstitele v zajišťování mikroklimatu.

Díky použití BAC Kořenového stimulátoru a dodání BAC Plísní jsou i tyto užitečné mikroorganismy vysoce stimulovány. To vede k optimální rovnováze půdního života vašich rostlin. BAC Organické růstové hnojivo je vyrobeno ze složek, které jsou schváleny organizací Soil Association. Díky svému vysokému obsahu stopových prvků a cukrů se toto hnojivo harmonicky doplňuje s půdními bakteriemi a mykorhizou od BAC.

Tento výrobek obsahuje také Yuccah, přírodní prostředek k distribuci vlhkosti, který napomáhá lepšímu prosakování hnojiva do země. Yuccah také přispívá ke stabilnímu rozvádění zálivky jak v záhonech, tak i v květináčích. Toto Organické růstové hnojivo je velice silně koncentrované.

Dostupné v balení 500 ml, 1 litr a 5 litrů.

Objednávejte v našem e-shopuVyhledat prodejní místo

Biologische groeivoeding

BAC SKAL Biocontrole  BAC - Control Uion - 4

Květové hnojivo

Květové hnojivo

BAC Květové hnojivo bylo speciálně vyvinuto k tomu, aby splňovalo všechny požadavky vašich rostlin v období květu.

Prohlédnout výrobek
Další výrobky

Další výrobky

Organické hnojivo se skládá z přírodních surovin (rostlinného nebo živočišného původu).

Prohlédnout výrobky
PK Booster

PK Booster

BAC PK Booster dosáhl nejlepších výsledků již v Anglii při použití v zemědělství a zahradnictví.

Prohlédnout výrobek
Přípravky pro posílení rostlin

Přípravky pro posílení rostlin

Hledáte organické přípravky pro posílení rostlin? I v tomto případě Vám můžeme pomoci. Máme širokou škálu organických přípravků pro posílení rostlin.

Prohlédnout výrobky
Scroll to top