Close sidebar navigation

Výrobky > Airsock

Airsock

Hledáte spolehlivý systém vzduchotechniky pro Vaše skleníky? V tom případě je pro Vás Airsock to pravé. Airsock zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu v prostoru. Dále systém Airsock předchází vzniku průvanu.

Jiné názvy pro Airsock jsou také vzduchové hadice nebo rozvodné vzduchové hadice. Airsock zajistí optimální provětrávání. Díky tomu se dostane čistý vzduch a předem nastavená teplota tam, kam potřebujete. Rozvodná vzduchová hadice Airsock je ohebná hadice z textilu. Je dostupná v průměrech 12,5 cm, 16 cm, 20 cm 25,4 cm a 32,5 cm. Délka hadice Airsock může být až 100 metrů. Když se tato hadice upevňuje, je rozdělená na díly. Ty jsou navzájem propojeny zipy do jednoho celku. Airsock můžeme dodat v různých délkách i barvách. Tato hadice není těžká, může se používat v mnoha tvarech a snadno se upevňuje. Airsock Vám tedy skýtá mnoho možností.

Výhody hadice Airsock BAC:

  • Lepší ovládání mikroklimatu
  • Předchází klesání chladného vzduchu na rostliny
  • Rovnoměrné proudění vzduchu
  • Odhlučňuje
  • Odfiltruje všechen hmyz a částečky prachu
  • Snižuje odsávací výkon o 20 %
  • Po každém cyklu pěstování je nutné Airsock vyprat na 30 stupňů

Ovládání mikroklimatu pomocí Airsock

Airsock můžete použít pro nejrůznější účely, jako jsou zahradní skleníky, laboratoře, kanceláře a jiné. Ovládání mikroklimatu je podstatnou součástí pěstování Vašich rostlin. Rozvodné vzduchové hadice se dají použít prakticky v jakémkoliv prostoru. Velkou výhodou tohoto systému je, že je prostor dobře odvětráván, aniž by vznikal průvan!

Airsock a růst rostlin

Pro optimální růst rostlin je zapotřebí CO2. Airsock může zajistit právě takovou hladinu CO2, jakou rostliny potřebují. Takto Airsock funguje: upevníte ho na fukar a na strop. Jakmile fukar spustíte, naplní se Airsock vzduchem. Následně se vzduch bohatý na CO2 rovnoměrně rozprostře do prostoru. Tím rostliny získají dostatek čerstvého vzduchu a studený vzduch má čas se ohřát, takže se mikroklima udržuje v optimální hladině. Je to jednoduché, ale velmi efektivní. Nedostatečná ventilace vede ke slabšímu růstu, zabraňuje vývoji rostlin a může způsobit i žloutnutí listů.

Objednávejte v našem e-shopuVyhledat prodejní místo

Airsock kopen

Sociální média

Sledujte nás pro nejnovější informace!

Kontaktovat

BG Products BV
Spectrumlaan 39
2665 NM  Bleiswijk
Nizozemsko

+31 (0)182 - 687 530
info@baconline.nl

Scroll to top