• Header-producten-1.jpg
Domovská stránka > Mineralni Vyrobky
Půdní hnojivo

Půdní hnojivo

Silně koncentrované a komplexní jednosložkové Půdní hnojivo pro období růstu či květu.

Prohlédnout výrobek
Hnojivo na kokos

Hnojivo na kokos

Silně koncentrované a komplexní dvousložkové (A&B) Hnojivo na kokos pro období růstu či květu.

Prohlédnout výrobek
F1 extreme Booster

F1 extreme Booster

BAC F1 Extreme Booster je velice silně koncentrovaný booster obohacený o nejcennější stopové prvky a různé druhy melasy.

Prohlédnout výrobek
Hnojivo pro hydroponii

Hnojivo pro hydroponii

Silně koncentrované a komplexní dvousložkové (A&B) Hnojivo pro hyroponii pro období růstu či květu.

Prohlédnout výrobek
Přídavné látky

Přídavné látky

Hledáte výrobky, které podpoří růst Vašich rostlin v jakékoliv fázi a Vaše rostliny posílí?

Prohlédnout výrobky

Minerální hnojiva

Hledáte výživu, která Vaše rostliny podpoří v růstu i tvorbě květů? U BAC Online naleznete kompletní minerální hnojiva.

Hnojiva se skládají z dusíku, fosforu a draslíku. Tyto prvky přispívají k růstu, tvorbě květů a odolnosti rostliny. Do hnojiv se přidává i vápník a hořčík. Vápník neutralizuje kyselost, a proto nebude půda překyselená. Hořčík přispívá k pěkné zelené barvě listů, takže rostlina hezky vypadá.

BAC Online dodává různé druhy minerálního hnojiva:

Co jsou minerální hnojiva?

Rostliny, stejně jako lidé a zvířata, potřebují živiny ke svému růstu a vývoji. Správné množství a poměr takzvané hodnoty NPK jsou tak velmi důležité. Hodnota NPK udává poměr dusíku (N), fosforu (P) a draslíku (K) v hnojivu. To jsou složky, které rostlina potřebuje vždy jako stabilní základ.

Minerální hnojiva, známější jako umělá hnojiva nebo anorganická hnojiva, nejsou vyrobena čistě z přírodních surovin. Umělá hnojiva vznikají průmyslovým (chemickým) procesem. Avšak veškeré složky, které se v umělých hnojivech nacházejí, jsou složky, které jsou k nalezení i v přírodě.

Hlavní výhodou umělých hnojiv je, že značka BAC sestavila řadu receptů, které jsou přizpůsobeny přesně na míru potřebám rostliny. V závislosti na typu půdy, na které je pěstováno, může být hnojení velmi cílené. Veškeré potřebné prvky jsou přítomny a plodina si tak nemusí „vybírat“, co přesně potřebuje. Živiny z minerálních hnojiv fungují téměř vždy rychleji než ty z organických hnojiv.

Nevýhodou minerálních hnojiv je to, že vzhledem k tomu, že se skládají z nejrůznějších solí, nepřispívají ke zdravé půdě. Proto se důrazně doporučuje použití stimulátorů značky BAC.

Pokud není hnojivo správně aplikováno, mohou se kolem kořenů rostlin hromadit soli, které mohou způsobit jejich poškození.

Poradenské centrum

Pracovníci BAC mají bohaté znalosti o pěstování rostlin. Rádi se s Vámi o ně podělíme.

Máte-li nějaké otázky ohledně našich výrobků nebo pokud chcete poradit s jejich používáním, můžete se na nás vždy obrátit.

Poradenské centrum

Scroll to top