• Header-downloads-1.jpg

Pěstební schémata

Když sami začínáte s pěstováním, je důležité sestavit si dobré pěstební schéma. Díky svým dlouholetým zkušenostem Vám můžeme se sestavením optimálního pěstebního schématu pomoci.

Co je to pěstební schéma?

Pěstební schéma je tabulka, která přesně uvádí, kdy a v jakém množství Vaše rostlina potřebuje výživu. Také uvádí, jaký druh hnojiva potřebuje.

Jaké jsou výhody pěstebního schématu?

Jeho přednosti spočívají v tom, že víte přesně, co máte udělat v určité fázi růstu nebo tvorby květu Vašich rostlin. Zabráníte tím nezdaru.

Pěstební schéma na míru

Plánujete pustit se do pěstování a chtěli byste získat pěstební schéma? Uvedete-li, jaké rostliny se chystáte pěstovat a v jakých podmínkách, můžeme Vám pěstební schéma vytvořit. Vedle toho Vám také můžeme poradit, jaké výživové doplňky byste měli použít. Nabízíme širokou škálu výrobků, které podporují růst i květ, dodávají Vašim rostlinám dodatečnou výživu a posilují je, a také nabízíme několik druhů substrátu jako kvalitního podkladu. Díky tomu, že do pěstebního schématu zahrneme i potravinové doplňky, budete mít co nejkompletnější informace a větší šanci na uspokojivý výsledek.

Stáhnout všechny pěstební schémata

Chcete poradit osobně?

Chcete osobně poradit s používáním Vašeho pěstebního schématu? Pošlete svůj dotaz pomocí našeho poradního formuláře. Co nejrychleji Vás budeme informovat.

Poslat dotaz

Scroll to top