O nás

Společnost BAC je výrobcem rostlinných živin, stimulátorů a stimulátorů pro organické a tradiční pěstování. Díky našim širokým znalostem pěstování a velkému sortimentu jsme od roku 2000 vyrostli v globálního hráče v odvětví rostlinného školkařství.

Biologicky aktivovaný koktejl

Zkratka BAC znamená Biologicky aktivovaný koktejl. Ačkoli se zaměřujeme na ekologické pěstování, podporujeme také tradiční pěstitele. Iniciátor Frits Visser je obeznámen se všemi zemědělskými trhy. Své znalosti si roky budoval při pěstování růží a své zkušenosti stále využívá jako konzultant v zemědělství a zahradnictví. Jak v Nizozemsku, tak v zahraničí. V Indii a Jižní Americe je známý svými rozsáhlými znalostmi v oblasti půdního života a mikroorganismů; specializace, která vysvětluje jeho preference pro ekologické pěstování.

Od prodeje jednotlivých produktů až po dodávky projektů na klíč

BAC je tu pro každého pěstitele. Ať už kupujete jeden produkt nebo nás žádáte o projekt na klíč, rádi vám pomůžeme. Můžeme vyvinout nebo přizpůsobit receptury i pro velkopěstitele. Společně zajišťujeme nejúrodnější půdu, zdravou plodinu a vysoce kvalitní konečné produkty. Tímto způsobem vytváříme pevný základ pro dobrý a dlouhodobý vztah.

Naše výrobky

V posledních letech jsme vyvinuli několik produktů, které dodáváme pod svým vlastním názvem i v rámci privátní značky:

Naše ekologické produkty sestávají hlavně z půdních přídavků. Zdravá půda, která je doplňována o přírodními prvky, vytváří rozmanitý půdní život, umožňuje plodinám být odolnější vůči chorobám a zajišťuje lepší a chutnější konečné produkty. U některých rostlinných školek není použití bioproduktů možné. V takovém případě doporučujeme naše minerální výrobky. Rostlinné stimulátory přispívají k živné půdě pro mikroorganismy. Převádějí biologická nebo organická hnojiva na samostatné prvky, které může plodina snadněji absorbovat. Tím je zajištěn optimální růst.

Kromě vývoje a prodeje potravinářských produktů pro pěstování se specializujeme na čištění vody. Často takové projekty provádíme v zemích, kde je voda méně čistá. Díky čistší vodě rostou plodiny rychleji a riziko chorob je menší. V různých zemích také optimalizujeme procesy kompostování a fermentace.

Certifikace

V posledních letech jsme téměř pro všechny naše bioprodukty získali označení vysoké kvality. Například mnoho z nich získalo Veganskou značku kvality. Jsme na to velmi hrdí. Na této stránce najdete všechny certifikáty našich produktů.

Centrum znalostí a osobní poradenství

Nenecháváme si své znalosti a odborné znalosti o kultivaci pro sebe. Těší nás, že je s vámi můžeme sdílet prostřednictvím našeho centra znalostí. Zde odpovídáme na vaše dotazy a pravidelně zveřejňujeme blogy s dalšími informacemi.

Můžete nás také kontaktovat a požádat o osobní radu. Od jednoduchých otázek ohledně dávkování až po komplikované případy: snažíme se každému poradit co nejlépe.

Kontaktujte nás prosím na adrese

Scroll to top